KALENDARZE A3 na 2018 rok

kalendarze A3 na 2018 rok

Zwyczajowo gdy rok chyli się ku końcowi, gdy u progu naszego czasu stoi już nowy, tudzież 2018 rok, zapraszam do zakupu kalendarzy. Proponowane Państwu kalendarze mają format A3+ (329x 483mm) i jak zawsze zawierają moje fotografie. W tym roku są to zadęcia wybrane z obszaru Beskidu Małego i Śląskiego zarejestrowane w okresie od stycznia do listopada bieżącego 2017 roku, a niektóre z nich były wyróżniane i nagradzane na konkursach fotograficznych..

Jak zawsze wszystkie środki pozyskane z tytułu sprzedaży kalendarzy przekazane będą na moje subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko ze wskazaniem na dalsze współfinansowanie mojej walki z chorobami – kupując kalendarz pomagasz mi więc w mojej niełatwej drodze…

Kalendarz w liczbach:

 • rozmiar: A3+ / 32cm szerokości i 45cm wysokości
 • format: poziomy
 • ilość stron: 13 (12 miesięcznych + okładka)
 • zakres kalendarza: styczeń – grudzień 2018
 • miesiące i dni tygodnia
 • zaznaczone ważniejsze święta i daty
 • pola przy każdej dacie dla krótkich notatek
karty działowe kalendarza
opisy i fotografie wykorzystane w kalendarzu
zakup / wysyłka:

Zwyczajowo sprzedaż kalendarzy odbywać będzie się w dwojaki sposób, przede wszystkim za pośrednictwem platformy www.charytatywni.allegro.pl, na aukcjach charytatywnych, oraz bezpośrednio u mnie. Kwota otwierająca aukcje charytatywne do 25zł za egzemplarz kalendarza, cena dla zakupu bezpośredniego u mnie jednej sztuki to również 25zł, lub niższa w przypadku zakupu więcej niż jednego kalendarza (patrze poniżej).

Ważne, decydując się na zakup za pośrednictwem portalu www.charytatywni.allegro.pl licytujecie Państwo wyłącznie jeden egzemplarz kalendarza, ze względu na warunki sprzedaży tego portalu nie mam możliwości wystawienia większej ilości sztuk. W przypadku chęci nabycia większej ilości bardzo proszę o zakup bezpośredni u mnie, lub o licytowanie na kilku aukcjach.

Uwaga – w związku z wysokimi kosztami druku nie mam możliwości zlecenia dużej ilości druku kalendarzy i ich magazynowania, stąd w przypadku wyczerpania posiadanego nakładu na bieżąco prowadzony będzie dodruk, o czym informować będę na stronie głównej witryny, jak i w tym dziale. W przypadku konieczności dodruku, czas realizacji zakupu może się wydłużyć do trzech – czterech dni.

zakup na aukcjach charytatywnych:
 1. Proszę przejść na stronę aukcji <<LINK TUTAJ>>
 2. Następnie proszę się zalogować do serwisu, używając standardowego loginu allegro.
 3. W okienku „Licytuj” proszę wpisać kwotę za jaką chcielibyście zakupić kalendarz – kwota otwierająca aukcję to 25zł
 4. Do zakończenia licytacji system sam będzie Was powiadamiał o zmianie statusu licytowanego kalendarza, czy Wasza oferta została przebita, jeśli tak to o ile.
 5. Po zakończeniu trwania aukcji system poinformuje Was mailowo o wygranej.
 6. Po wygraniu aukcji proszę o dokonanie zapłaty za kalendarz + wybrany koszt dostawy, przez system PayU, lub za pomocą konwencjonalnego przelewu.

To wszystko… w kolejnym kroku otrzymacie ode mnie Państwo wiadomość mailową z podziękowaniem, oraz informacją o wysyłce. Uwaga – skorzystanie z tej możliwości zakupu wiąże się z koniecznością poczekania na przesyłkę do chwili zakończenia aukcji, których czas trwania to pięć dni.

Przesyłki są realizowane wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na konto fundacji. Uwaga, w przypadku konieczności dodruku czas ten może się wydłużyć do czterech dni.

zakup bezpośredni u mnie:
 1. Należy zapoznać się z cenami transportu (patrz niżej).
 2. Sumę za kalendarz 25zł + koszt wybranej opcji transportu należy wpłacić na podane niżej moje subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko w tytule wpłaty wpisując: Pani / Pan (imię nazwisko kupującego) dla Sebastiana Nikiel id 34/N
 3. Jeśli chcielibyście Państwo więcej kalendarzy, proszę zapoznać się z ich cenami poniżej. Następnie postępować tak samo jak przy zakupie jednej sztuki.
 4. Wysłać do mnie wiadomość mailową za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT, lub na adres mailowy: s.nikiel.mojegory@gmail.com z informacją o dokonanej wpłacie, oraz ilości zakupionych kalendarzy.
 5. Następnie otrzymają Państwo ode mnie wiadomość zwrotną z potwierdzeniem zakupu. Kalendarze zostaną wysłane w dniu kolejnym po zaksięgowaniu wpłaty na subkonto fundacji, za pomocą Poczty Polskiej w ramach usługi wybranej w trakcie zakupu.

UWAGA – jeśli zależy Państwo na czasie do maila z informacjami o zakupie można dołączyć potwierdzenie wpłaty wówczas kalendarz (lub kalendarze) zostaną wysłane już następnego dnia, w przeciwnym razie czas realizacji zamówienia będzie uzależniony od czasu zaksięgowania wpłaty na subkoncie fundacji Słoneczko (do kilku dni roboczych).

Przesyłki są realizowane wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na konto fundacji. Uwaga, w przypadku konieczności dodruku czas ten może się wydłużyć do czterech dni.

cennik kalendarzy w zakupie bezpośrednim w zależności od ich ilości:
 • 1 do 3 sztuk – 25zł sztuka
 • 4 do 6 sztuk – 23zł sztuka
 • 7 do 10 sztuk – 20zł sztuka

W przypadku chęci zakupu większej ilości kalendarzy proszę o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia ich ceny, oraz terminu realizacji zamówienia.

.

cennik dostawy – dla terenu RP:

 • List polecony ekonomiczny (zwykły): 9,80 zł / 1 do 3 sztuk
 • List polecony priorytetowy: 12,80 zł / 1 do 3 sztuk
 • Poczta Polska – Paczka 48: 14,50 zł / 4 do 8 sztuk
 • Poczta Polska – Paczka 48: 16,50 zł / 9 do 15 sztuk

PRZESYŁKI ZA POBRANIEM

 • Poczta Polska – Paczka 48: 18,50 zł / 4 do 8 sztuk
 • Poczta Polska – Paczka 48: 22,50 zł / 9 do 15 sztuk
dane dla wpłat bezpośrednich:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

Stawnica 33

77 – 400 Złotów

numer konta dla wpłat w złotych (krajowych):

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

nazwa i adres banku

Spółdzielczy Bank Ludowy

Zakrzewo / Oddział Złotów

Ważne! Wysyłając środki bardzo proszę wpisać w tytule przelewu: Pani / Pan (imię nazwisko kupującego) dla Sebastiana Nikiel id 34/N


aktualności: kalendarze A3 na 2018 rok

Sebastian Nikiel 03.12.2017


 

 

 

 

 

2 myśli na temat “KALENDARZE A3 na 2018 rok

 1. Chcę zamówić kalendarz bezpośrednio u Ciebie.
  Chcę zapłacić więcej niż 27 zł. można tak zrobić prawda? ??
  Rozumiem że mam wpłacić wybraną kwotę na konto fundacji nie będzie z tym problemu. ????
  Czy fundacja działa uczciwie? ?? Czy lepiej przelac pieniadze na twoje prywatne konto? ??

  1. Witam serdecznie 🙂
   Bardzo dziękuję za Pani propozycję! Pozwoliłem sobie odpisać na Pani maila 🙂 pozdrawiam ślicznie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.