Gramy z 26 Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Finał licytacji charytatywnych kalendarzy A3+ z fotografiami Beskidów na 2018 rok / 07.01.2018

W nocy z szóstego na siódmego stycznia 2018 roku zakończyły się trzy aukcje charytatywne z których dochód wsparł 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki Waszej ofiarności i licznemu uczestnictwu w aukcjach ostatecznie wsparliśmy WOŚP kwotą 158,50zł! Serdecznie dziękuję wszystkim za udział, oraz gratuluję zwycięzcom.

Przypomnę że na aukcjach licytowaliście trzy kalendarze w formacie A3+, zawierających moje autorskie fotografie. W tym roku są to wybrane zdjęcia z rejonu Beskidu Małego i Śląskiego. Powstały one okresie od stycznia do listopada 2017 roku, a niektóre z nich były wyróżniane i nagradzane na konkursach fotograficznych. Do kalendarzy dołączam również gratis komplet moich wydanych tomików poezji to jest: „Na krawędzi” (wydany w 2012 roku), „Poza krawędzią” (wydany w 2014 roku) i najnowszy „Odnaleźć światło w ciemności” (wydany w roku 2016).

Wylicytowane przedmioty zostaną wysłane do zwycięzców aukcji tuż po otrzymaniu informacji ze strony serwisu Charytatywni Allegro i dokonanej wpłacie, oraz podaniu adresu do wysyłki. Jeszcze raz dziękuję, za udział – dzięki Wam świat staje się lepszy…

„Licytacja kalendarzy A3+ z fotografiami Beskidów na 2018 rok” / 23.12.2017

Podobnie jak miało to miejsce rok temu z wielką przyjemność zapraszam do uczestnictwa w licytacjach charytatywnych – wspierających 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, trzech egzemplarzy kalendarzy w formacie A3+, zawierających moje autorskie fotografie. W tym roku są to zdjęcia wybrane z rejonu Beskidu Małego i Śląskiego. Powstały one okresie od stycznia do listopada 2017 roku, a niektóre z nich były wyróżniane i nagradzane na konkursach fotograficznych.

Celem licytacji jak rok temu jest wsparcie zbiórki 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – kupując kalendarz pomagasz! Serdecznie zapraszam do licytacji 🙂 cena otwierająca aukcję to 25zł za egzemplarz, liczba kalendarzy jest ograniczona. Do każdego z trzech kalendarzy dołączam moje trzy autorskie tomiki poezji:

Więcej o samych tomikach, oraz możliwościach ich nabycia poza aukcjami dla WOŚP znajdziecie Państwo w dziale „KUP TOMIK” >>

Tomiki mogą być na wasze życzenie opatrzone dowolną dedykacją. Wylicytowany kalendarz, wraz z tomiki zostanie do zwycięzcy aukcji wysłany GRATIS za pomocą poczty polskiej, jako list polecony priorytetowy.

Garść informacji o kalendarzu:

  • rozmiar: A3+ (329x 483mm)
  • format: poziomy
  • ilość stron: 13 (12 miesięcznych + okładka)
  • zakres kalendarza: styczeń – grudzień 2018
  • miesiące i dni tygodnia
  • zaznaczone ważniejsze święta i daty
  • pola przy każdej dacie dla krótkich notatek
karty kalendarza
opisy i fotografie wykorzystane w kalendarzu

Dodatkowe informacje o wysyłce:

  • kalendarze wysyłane będą wyłącznie w dni robocze, w dniu następnym po otrzymaniu ze strony serwisu Allegro informacji o dokonanej wpłacie
  • wysyłka realizowana jest za pomocą poczty polskiej jako list polecony priorytetowy i jest darmowa
  • na wpłatę za wylicytowany kalendarz oczekuję do 7 dni, po tym czasie transakcja zostanie uznana za niebyłą

Linki / strona aukcji na portalu Allegro dla WOŚP:


artykuł: „Gramy z 26 Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy”

Sebastian Nikiel 27.12.2018