Magia Beskidów-Świat roślin edycja II

artykuł informacyjny: konkurs fotograficzny – „Magia Beskidów-Świat roślin” edycja II / 2019r

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego Oddział w Żywcu oraz Żywiecki Klub Fotograficzny PTTK przy Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu zapraszają młodzież oraz osoby dorosłe do uczestnictwa w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Magia Beskidów-Świat roślin”.

Tym razem w odróżnieniu od ubiegłego roku, temat konkurs ma mniej ogólną formę, zogniskowany wokół szaty roślinnej występującej na terenie Beskidu Żywieckiego, Śląskiego i Małego. Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących i rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych – do i powyżej osiemnastego roku życia.

Każdy uczestnik może nadesłać do 3 fotografii wykonanych w ostatnich 3 latach na terenie Beskidu Żywieckiego, Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego przedstawiające rośliny występujące na ich obszarze. Fotografie konkursowe należy przesłać w formacie plików JPEG o rozmiarze dłuższego boku pomiędzy 1500 a 1800 pikseli, na adres poczty elektronicznej: fotokonkursbeskidy@onet.pl. Termin składania prac mija 30 września 2019 roku.

Ocena prac przez Jury nastąpi do dnia 10 października 2019 r. a uroczyste wyników konkursu i rozdanie nagród nastąpi w trakcie Festiwalu Filmów Górskich „ADRENALINIUM” w kinie „JANOSIK” w Żywcu w dniu 19 października 2019 r. Laureaci Konkursu otrzymają bezpłatny wstęp na Festiwal Filmów Górskich „ADRENALINIUM” na cały, sobotni program w dniu 19.10.2019 r. Osoby nagrodzone i wyróżnione zostaną powiadomione do 15.10.2019 r. o fakcie, iż zostali laureatami Konkursu.

Do pobrania:

Linki:


artykuł informacyjny: konkurs fotograficzny – „Magia Beskidów-Świat roślin” edycja II / 2019r

autor: Sebastian Nikiel publikacja: 15.03.2019