KALENDARZE A3 na 2020 rok

kalendarze A3 na 2020 rok / publikacja: 15.11.2019

systematyka wpisu:

zakończenie sprzedaży / aktualizacja: 02.01.2020

Wraz z nadejściem nowego 2020 roku, zakończyła się sprzedaż kolejnej edycji autorskiego kalendarza w formacie A3 z fotografiami z terenu Beskidu Śląskiego, Małego, Żywieckiego, oraz znad Jeziora Żywieckiego. Łączny nakład kalendarza wyniósł 60 egzemplarzy. Dziękuję wszystkim za zakup, pozyskane z tytułu sprzedaży kalendarzy pieniądze wsparły trud mojej walki z chorobą. Mam nadzieję że zawarte na jego kartach fotografie przypadły wam do gustu, a być może zmotywują was również do własnych górskich i terenowych wojaży…

o kalendarzu…

Wydawać by się mogło że dopiero przecież co czerpaliśmy radość z letnich temperatur, jeszcze niedawno zieleń dopiero myślała o jesieni złocie, a tu już za kilka tygodni nadejdzie nowy 2020 rok… zwyczajowo o tej właśnie porze zapraszam do zakupu kalendarzy, zawierających moje wybrane fotografie. Również i w tym roku udało się podtrzymać tą tradycję. Podobnie jak w latach ubiegłych dochód ze sprzedaży kalendarzy będzie przekazany na moje subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko ze wskazaniem na dalsze współfinansowanie mojej walki z chorobami – kupując kalendarz pomagasz mi iść nadal przez życie stawiając aktywnie czoła chorobie…

Proponowane kalendarze mają format pionowy i rozmiar A3 (320 x 450 mm). Zostały wydrukowane na dobrej jakości satynowym papierze kredowym o gramaturze 160 g/m2, oraz wyposażono w spiralę z uszkiem do powieszenia. Kalendarze prezentują na kartach poszczególnych miesięcy fotografie zarejestrowane, z wyjątkiem jednej, od stycznia do listopada 2019 roku. W są to zdjęcia wykonane na terenie trzech pasm Beskidzkich – Śląskiego, Małego i Żywieckiego, oraz nad Jeziorem Żywieckim i u podnóży Beskidu Małego. Cena jednego egzemplarza kalendarza to 35,50 zł, plus koszt wysyłki. Zapraszam serdecznie do zakupu…

Kalendarz w liczbach:

 • rozmiar: A3 / 32 cm szerokości i 45 cm wysokości
 • format kalendarza: pionowy
 • format zdjęć: poziomy
 • ilość stron: 13 (12 miesięcy + okładka)
 • zakres kalendarza: styczeń – grudzień 2020
 • miesiące i dni tygodnia
 • zaznaczone ważniejsze święta i daty
 • pola przy każdej dacie dla krótkich notatek

CENA KALENDARZA 35,50 zł

karty miesięczne kalendarza 
opisy i fotografie wykorzystane w kalendarzu 
zakup / wysyłka: 

Kalendarze jak w latach ubiegłych będzie można nabyć za pomocą jednej z dwóch metod. Na aukcjach charytatywnych za pośrednictwem platformy www.charytatywni.allegro.pl, oraz w sprzedaży bezpośredniej u mnie. Ważne, decydując się na zakup za pośrednictwem portalu www.charytatywni.allegro.pl licytujecie Państwo wyłącznie jeden egzemplarz kalendarza, ze względu na warunki sprzedaży tego portalu nie mam możliwości wystawienia większej ilości sztuk. W związku z czym w przypadku chęci nabycia większej ilości bardzo proszę o zakup bezpośredni u mnie, lub o licytowanie na kilku aukcjach.

Uwaga – w związku z wysokimi kosztami druku nie mam możliwości zlecenia dużej ilości druku kalendarzy i ich magazynowania, stąd w przypadku wyczerpania posiadanego nakładu na bieżąco prowadzony będzie dodruk, o czym informować będę na stronie głównej witryny, jak i w tym dziale. W przypadku konieczności dodruku, czas realizacji zakupu może się wydłużyć o pięć do sześciu dni.

zakup na aukcjach charytatywnych:
 1. Proszę przejść na stronę aukcji <<LINK TUTAJ>>
 2. Następnie proszę się zalogować do serwisu, używając standardowego loginu allegro.
 3. W okienku „Licytuj” proszę wpisać kwotę za jaką chcielibyście zakupić kalendarz – kwota otwierająca aukcję to 35,50 zł
 4. Do zakończenia licytacji system sam będzie Was powiadamiał o zmianie statusu licytowanego kalendarza, czy Wasza oferta została przebita, jeśli tak to o ile.
 5. Po zakończeniu trwania aukcji system poinformuje Was mailowo o wygranej.
 6. Po wygraniu aukcji proszę o dokonanie zapłaty za kalendarz + wybrany koszt dostawy, przez system PayU, lub za pomocą konwencjonalnego przelewu.

To wszystko… w kolejnym kroku otrzymacie ode mnie Państwo wiadomość mailową z podziękowaniem, oraz informacją o wysyłce. Uwaga – skorzystanie z tej możliwości zakupu wiąże się z koniecznością poczekania na przesyłkę do chwili zakończenia aukcji, których czas trwania to siedem dni.

Przesyłki są realizowane wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na konto fundacji. Uwaga, w przypadku konieczności dodruku czas ten może się wydłużyć do czterech dni.

zakup bezpośredni: 
 1. Należy zapoznać się z cenami kalendarzy / transportu (patrz niżej).
 2. Sumę za kalendarz/e plus koszt wybranej przesyłki należy wpłacić na podane niżej moje subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko w tytule wpłaty wpisując: Pani / Pan (imię i nazwisko kupującego) dla Sebastiana Nikiel id 34/N za kalendarz(e) na 2020 rok
 3. Jeśli chcielibyście Państwo więcej kalendarzy, proszę zapoznać się z ich cenami poniżej. Następnie postępować tak samo jak przy zakupie jednej sztuki.
 4. Wysłać do mnie wiadomość mailową za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT, lub na adres mailowy:zyciepisanegorami@gmail.com z informacją o dokonanej wpłacie, oraz ilości zakupionych kalendarzy.
 5. Następnie otrzymają Państwo ode mnie wiadomość zwrotną z potwierdzeniem zakupu. Kalendarze zostaną wysłane w dniu kolejnym po zaksięgowaniu wpłaty na subkonto fundacji, za pomocą Poczty Polskiej w ramach usługi wybranej w trakcie zakupu.

UWAGA – jeśli zależy Państwo na czasie do maila z informacjami o zakupie można dołączyć potwierdzenie wpłaty wówczas kalendarz (lub kalendarze) zostaną wysłane już następnego dnia, w przeciwnym razie czas realizacji zamówienia będzie uzależniony od czasu zaksięgowania wpłaty na subkoncie fundacji Słoneczko (do kilku dni roboczych).

Przesyłki są realizowane wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na konto fundacji. Uwaga, w przypadku konieczności dodruku czas ten może się wydłużyć do czterech dni.

cennik kalendarzy w zakupie bezpośrednim w zależności od ich ilości: 
 • 1 do 3 sztuk – 35,50 zł egzemplarz
 • 4 do 6 sztuk – 32,50 zł egzemplarz
 • 7 do 10 sztuk – 29,50 zł egzemplarz

W przypadku chęci zakupu większej ilości kalendarzy proszę o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia ich ceny, oraz terminu realizacji zamówienia. Kalendarze są pakowane w twarde kartonowe tuby, z plastykowymi zatyczkami, co zabezpieczy je na czas transportu, koszt tuby i pakowania są wliczone w ich cenę.

.

cennik dostawy – na terenie Polski:

 • Poczta Polska – paczka priorytetowa: 14,00 zł / 1 do 3 egzemplarzy
 • Poczta Polska – paczka priorytetowa: 16,50 zł 4 do 8 egzemplarzy
 • Poczta Polska – paczka priorytetowa: 19,50 zł / od 9 egzemplarzy

przesyłki za pobraniem:

 • Poczta Polska – paczka Envelo: 17,50 zł 4 do 8 sztuk
 • Poczta Polska – paczka Envelo: 21,50 zł 9 do 15 sztuk
dane dla wpłat bezpośrednich:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

Stawnica 33

77 – 400 Złotów

numer konta dla wpłat w złotych (krajowych):

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

nazwa i adres banku

Spółdzielczy Bank Ludowy

Zakrzewo / Oddział Złotów

Ważne! Wysyłając środki bardzo proszę wpisać w tytule przelewu: Pani / Pan (imię i nazwisko kupującego) dla Sebastiana Nikiel id 34/N za zakup kalendarza na 2020 rok


aktualności: kalendarze A3 na 2020 rok

Sebastian Nikiel 15.11.2019