KALENDARZE A3 na 2019 rok

kalendarze A3 na 2019 rok / aktualizacja: 15.01.2019

W dniu 14.01.2019 zamknięta została sprzedaż kalendarzy w formacie A3 na 2019 rok, z moimi autorskimi fotografiami wykonanymi na terenie Beskidu Małego i Śląskiego. Łączna ilość sprzedanych i przekazanych kalendarzy zamknęła się liczbą 70 sztuk.

Serdecznie dziękuję wszystkim za zakup, za szczodre wsparcie i przekazanie środków na poczet mojej dalszej walki z chorobą. Pozostaję przy nadziei że kalendarze przypadły Wam do gustu, że zdjęcia z ich kart staną się dla Was motywacją do jak najczęstszych, czego wszystkim życzę, powrotów na górskie szlaki.

*      *      *

Już za kilka tygodni kresu dobiegnie 2018 rok, tradycją już chyba się stało że właśnie w tym czasie zapraszam do zakupu kalendarzy na kolejny, tudzież 2019 rok. Nie inaczej będzie i tym razem. Proponowane Państwu kalendarze mają format pionowy i rozmiar A3+ (329x 483mm), wydrukowane na dobrej jakości papierze kredowym, oraz wyposażono w spiralę z uszkiem do powieszenia. Kalendarze prezentują na kartach poszczególnych miesięcy moje fotografie, zarejestrowane od stycznia do listopada 2018 roku, wśród nich niektóre nagradzane w konkursach fotograficznych.

Jak zawsze środki pozyskane z tytułu sprzedaży kalendarzy przekazane będą na moje subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko ze wskazaniem na dalsze współfinansowanie mojej walki z chorobami – kupując kalendarz pomagasz mi więc w mojej niełatwej drodze…

Kalendarz w liczbach:

 • rozmiar: A3+ / 32cm szerokości i 45cm wysokości
 • format: poziomy
 • ilość stron: 13 (12 miesięcznych + okładka)
 • zakres kalendarza: styczeń – grudzień 2019
 • miesiące i dni tygodnia
 • zaznaczone ważniejsze święta i daty
 • pola przy każdej dacie dla krótkich notatek
karty miesięczne kalendarza
opisy i fotografie wykorzystane w kalendarzu
zakup / wysyłka:

Sprzedaż kalendarzy prowadzona będzie, jak w roku ubiegłym, w dwojaki sposób. Na aukcjach charytatywnych za pośrednictwem platformy www.charytatywni.allegro.pl, oraz w sprzedaży bezpośredniej u mnie. Ważne, decydując się na zakup za pośrednictwem portalu www.charytatywni.allegro.pl licytujecie Państwo wyłącznie jeden egzemplarz kalendarza, ze względu na warunki sprzedaży tego portalu nie mam możliwości wystawienia większej ilości sztuk. W przypadku chęci nabycia większej ilości bardzo proszę o zakup bezpośredni u mnie, lub o licytowanie na kilku aukcjach.

Uwaga – w związku z wysokimi kosztami druku nie mam możliwości zlecenia dużej ilości druku kalendarzy i ich magazynowania, stąd w przypadku wyczerpania posiadanego nakładu na bieżąco prowadzony będzie dodruk, o czym informować będę na stronie głównej witryny, jak i w tym dziale. W przypadku konieczności dodruku, czas realizacji zakupu może się wydłużyć do trzech – czterech dni.

zakup na aukcjach charytatywnych:
 1. Proszę przejść na stronę aukcji <<LINK TUTAJ>>
 2. Następnie proszę się zalogować do serwisu, używając standardowego loginu allegro.
 3. W okienku „Licytuj” proszę wpisać kwotę za jaką chcielibyście zakupić kalendarz – kwota otwierająca aukcję to 32,50 zł
 4. Do zakończenia licytacji system sam będzie Was powiadamiał o zmianie statusu licytowanego kalendarza, czy Wasza oferta została przebita, jeśli tak to o ile.
 5. Po zakończeniu trwania aukcji system poinformuje Was mailowo o wygranej.
 6. Po wygraniu aukcji proszę o dokonanie zapłaty za kalendarz + wybrany koszt dostawy, przez system PayU, lub za pomocą konwencjonalnego przelewu.

To wszystko… w kolejnym kroku otrzymacie ode mnie Państwo wiadomość mailową z podziękowaniem, oraz informacją o wysyłce. Uwaga – skorzystanie z tej możliwości zakupu wiąże się z koniecznością poczekania na przesyłkę do chwili zakończenia aukcji, których czas trwania to pięć dni.

Przesyłki są realizowane wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na konto fundacji. Uwaga, w przypadku konieczności dodruku czas ten może się wydłużyć do czterech dni.

zakup bezpośredni:
 1. Należy zapoznać się z cenami transportu (patrz niżej).
 2. Sumę za kalendarz/e plus koszt wybranej przesyłki należy wpłacić na podane niżej moje subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko w tytule wpłaty wpisując: Pani / Pan (imię kupującego) dla Sebastiana Nikiel id 34/N
 3. Jeśli chcielibyście Państwo więcej kalendarzy, proszę zapoznać się z ich cenami poniżej. Następnie postępować tak samo jak przy zakupie jednej sztuki.
 4. Wysłać do mnie wiadomość mailową za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT, lub na adres mailowy: s.nikiel.mojegory@gmail.com z informacją o dokonanej wpłacie, oraz ilości zakupionych kalendarzy.
 5. Następnie otrzymają Państwo ode mnie wiadomość zwrotną z potwierdzeniem zakupu. Kalendarze zostaną wysłane w dniu kolejnym po zaksięgowaniu wpłaty na subkonto fundacji, za pomocą Poczty Polskiej w ramach usługi wybranej w trakcie zakupu.

UWAGA – jeśli zależy Państwo na czasie do maila z informacjami o zakupie można dołączyć potwierdzenie wpłaty wówczas kalendarz (lub kalendarze) zostaną wysłane już następnego dnia, w przeciwnym razie czas realizacji zamówienia będzie uzależniony od czasu zaksięgowania wpłaty na subkoncie fundacji Słoneczko (do kilku dni roboczych).

Przesyłki są realizowane wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na konto fundacji. Uwaga, w przypadku konieczności dodruku czas ten może się wydłużyć do czterech dni.

cennik kalendarzy w zakupie bezpośrednim w zależności od ich ilości:
 • 1 do 3 sztuk – 32,50 zł sztuka
 • 4 do 6 sztuk – 30,50 zł sztuka
 • 7 do 10 sztuk – 26,50 zł sztuka

W przypadku chęci zakupu większej ilości kalendarzy proszę o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia ich ceny, oraz terminu realizacji zamówienia. Kalendarze są pakowane w twarde kartonowe tuby, z plastykowymi zatyczkami, co zabezpieczy je na czas transportu, koszt tuby i pakowania są wliczone w ich cenę.

.

cennik dostawy – dla terenu RP:

 • list polecony priorytetowy: 10,80 zł / 1 do 3 sztuk
 • Poczta Polska – paczka Envelo: 12,50 zł 4 do 8 sztuk
 • Poczta Polska – paczka Envelo: 14,50 zł 9 do 15 sztuk

PRZESYŁKI ZA POBRANIEM

 • Poczta Polska – paczka Envelo: 15,50 zł 4 do 8 sztuk
 • Poczta Polska – paczka Envelo: 18,50 zł 9 do 15 sztuk
dane dla wpłat bezpośrednich:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

Stawnica 33

77 – 400 Złotów

numer konta dla wpłat w złotych (krajowych):

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

nazwa i adres banku

Spółdzielczy Bank Ludowy

Zakrzewo / Oddział Złotów

Ważne! Wysyłając środki bardzo proszę wpisać w tytule przelewu: Pani / Pan (imię kupującego) dla Sebastiana Nikiel id 34/N za zakup kalendarza


aktualności: kalendarze A3 na 2019 rok

Sebastian Nikiel 28.11.2018


 

 

 

 

 

Dodaj komentarz