JAKI TO SZCZYT – ROZWIĄZANIE

konkurs: „Jaki to szczyt?” / aktualizacja: 23.02.2013 / rozwiązanie


 

Dziękuję Wszystkim którzy włączyli się do zabawy, biorąc udział w pierwszym zorganizowanym na łamach witryny www.s-nikiel-mojegory.pl konkursie. Dziś też wiadomo już, czym z radością dzielę się z Wami, że biorąc pod uwagę zaangażowanie uczestników konkursu, oraz potencjał takich konkursów, będą się one odbywać cyklicznie. Oczywiście będą to konkursy różne, dotyczące, pytań, czy własnych prac, z różnych zakresów. Szczegóły… sądzę że napiszę samo życie 🙂

Z tego właśnie względu witryna została przebudowana, a do głównego menu w górnym banerze dołożono nowy dział „KONKURSY” od tej chwili w nim właśnie będą publikowane i przeprowadzane wszystkie  przyszłe konkursy, do uczestnictwa w których z góry serdecznie Wszystkich zapraszam – zapraszam do wspólnej zabawy, oraz zdobywania nagród.

*    *    *

Odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jaki to szczyt?”

Poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe, które dotyczyło identyfikacji szczytu jakiego wizerunek został wykorzystany w logo witryny www.s-nikiel-mojegory.pl to: MNICH 2068 m n.p.m. znajdujący się w Polskich Tatrach Wysokich, w Dolinie Rybiego Potoku, powyżej Morskiego Oka.

Pierwszy z konkursów, który przeszedł już do historii witryny, został rozwiązany niezwykle szybko, o wiele szybciej niż się tego spodziewałem…tym bardziej że informacja o nim została zamieszczona w późnych godzinach nocnych, a jednak już w godzinę później, to jest o 2:20 w nocy 15.02.2013. otrzymałem maila z pierwszą poprawną odpowiedzią. Kolejne poprawne odpowiedzi trafiały do mnie błyskawicznie i już we wczesnych godzinach rannych, wszystkie trzy nagradzane miejsca zostały wyłonione.

Osoby nagrodzone:

MIEJSCE I – Marlena z Przedmościa
MIEJSCE II – Szymon z Buczkowic
MIEJSCE III – Piotr z Warszawy

 

W konkursie łącznie wzięło udział 45 osób, wśród nadesłanych odpowiedzi tylko dwie  były błędne, wszystkie pozostałe były poprawne. Dziękuję za udział i wspólną zabawę.

*    *    *

O nagrodzie przewodniej – tomiku „Na krawędzi”:

W skład nagród wchodzi mój pierwszy autorski tomik poezji „Na krawędzi”. Tomik wydany został w styczniu 2013 roku, zawiera 42 wiersze, oraz kilkanaście moich grafik. Wierzę że dobór tematyczny wierszy, ich szeroki przekrój tematyczny, sprawi iż każdy znajdzie w nim coś dla Siebie… tomik ten wspiera również moją walkę z chorobą, można go zakupić na moich aukcjach charytatywnych „Allegro” do których odwiedzenia i zakupu tomiku serdecznie zapraszam – wszystkie zebrane środki ze sprzedaży tomiku, zostaną przekazane na moje subkonto w fundacji „Słoneczko” ze wskazaniem na moje dalsze leczenie. Więcej informacji o samym tomiku znajdziecie w zakładce KUP TOMIK / „Na krawędzi” (KLIKNIJ).


Nagrody dla osób, które zajęły trzy pierwsze miejsca zostały wysłane drogą pocztową. Nagrodzone osoby, wyraziły zgodę na publiczne zamieszczenie ich imion, oraz miejscowości. Wyłącznym fundatorem nagród rzeczowych w konkursie „Jaki to szczyt?” jest – Sebastian Nikiel, administrator i właściciel witryny: www.s-nikiel-mojegory.pl, oraz jej nowego adresu – www.zyciepisanegorami.pl

CC – Attribution Non-Commercial Share Alike by Sebastian Nikiel